Akkim Sealants & Adhesives
BAŞKANIN MESAJI
banner
BAŞKANIN MESAJI
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | BAŞKANIN MESAJI
Hakkımızda Başkanın Mesajı Kurumsal Felsefemiz Kalite Politikamız Çevre Politikamız İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikamız

Akkim Yapı Kimyasalları olarak, Türkiye’nin ve içinde bulunduğu pazarın en itibarlı kuruluşlarından biriyiz.

Türkiye ekonomisinin önemli temel taşlarından biri olma iddiamızı da, en büyük beşyüz sanayi kuruluşu içerisinde yer alarak tescillemiş olduk.

“Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamaktadır” vizyonuyla, sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyor ve ülkemiz ekonomisi için katma değer üretmeye devam ediyoruz.

2001 yılında başladığımız yolculuğumuzu tüm hızla sürdürüyoruz. Geride bıraktığımız yıllarda önemli başarılar elde ettik. Bu başarının ana mimarı hiç kuşkusuz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, kamusal paydaşlarımız, bayi ve distribütörlerimizdir.

Tüm dünyada ekonomiler hızlı bir değişime uğruyor. Bu değişimi şekillendiren ana unsur ise teknolojideki gelişmeler ve bununla birlikte ortaya çıkan yeni iş modelleridir. Özellikle iletişim teknolojilerindeki yenilikler üretici ile tüketici arasındaki sınırları önemli oranda kaldırdı. Ülkeler, firmalar ve bireyler arasındaki rekabet artık çok daha şeffaf ve çokdaha kırılgan.

Tüm endüstriler için geleneksel maliyet unsurlarından daha değerli unsurlar ortaya çıktı. Yeni ekonomide maliyet rekabetinin temelini “bilgi rekabeti” oluşturmaya başladı.

Dünya 4.0 endüstri kavramını tartışırken, Türkiye’nin bu alanda önemli başarı hikayelerine imza atabilmesi için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız ve Akkim olarak bu bilinçle hareket ediyoruz.

Yenilikçi kültürümüz ve operasyonel mükemmellik anlayışımızla, yaptığımız her işte, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde daima “öncü” ve “örnek” olarak daha güzel başarı hikayeleri yazmaya devam edeceğiz.

Bu yolculukta bizlere destek olan ve desteğini daha da arttıracağına inandığımız çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, kamusal paydaşlarımıza, müşterilerimize, bayi ve distribütörlerimize çok teşekkür ediyorum. ​ ​​

Hazreti Akdemir
Yönetim Kurulu Başkanı

İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon
+ 90 212 771 13 71
Fax
+ 90 212 771 38 88
E-Mail
info@akkim.net