Akkim Sealants & Adhesives
KURUMSAL FELSEFEMİZ
banner
KURUMSAL FELSEFEMİZ
ANASAYFA | HAKKIMIZDA | KURUMSAL FELSEFEMİZ
Hakkımızda Kurumsal Felsefemiz Kalite Politikamız Çevre Politikamız İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikamız KVKK Aydınlatma Metni KVKK

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve diğer sosyal ve ekonomik paydaşlarımız için “Rekabetçi yeni fırsatlar ve anlamlı deneyimler üretmek” kurumsal varoluşumuzun temelini oluşturuyor.

Bunu sağlamak için;
Aklın, bilimin, yeteneğin ve beklentilerin tecrübeyle birleşip, teknolojiyle organize olduğu mükemmel iş süreçleri tasarlıyoruz.

Attığımız her adımda ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda; hedef kitlelerimize anlamlı deneyimler yaşatmaya ve daha fazla rekabetçi fırsatlar sunmaya odaklanıyoruz.

Sunduğumuz fırsatları daha da arttırabilmek için; zamanı, teknolojiyi, sosyal ve ticari ağlar arası iletişimi maksimum seviyede kullanıyoruz.

Tüm paydaşlarımıza ve içinde yaşadığımız topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere; Uluslararası tanımlanmış ve kabul görmüş yönetim ilkeleri, yasal düzenlemeler, ahlaki ve manevi değerler çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon : + 90 212 771 13 71
Türkiye Satış Dahili : 1226
İhracat Dahili : 2310
Fax
+ 90 212 771 38 88
Türkiye / İhracat : export@akkim.net Satış : sales@akkim.net