Akkim Sealants & Adhesives
POLİÜRETAN MASTİKLER
ANASAYFA | Derz Dolgu Ürünleri | POLİÜRETAN MASTİKLER
Derz Dolgu Ürünleri DERZ DOLGU SİLİKONLARI POLİÜRETAN MASTİKLER MS POLİMER MASTİKLER AKRİLİK MASTİKLER

POLİÜRETAN MASTİKLER

Poliüretan Mastikler, Shore A sertlik değerlerine bağlı olarak yapı ve inşaat malzemelerinin ve metal malzemelerin bileşim ve ek yerlerinde sızdırmazlık ve yapıştırma amaçlı kullanılırlar.

Uygulandıkları yüzeylere ve sertlik değerlerine göre yüksek hareket kapasitesine ve yapışma gücüne sahiptirler. Çekme yapmaz, üzeri boyanabilir ve yüzeyleri kir tutmaz. Hızlı kürleşirler.

Yapı ve inşaatlarda; çimento esaslı yapı malzemeleri, beton bloklar, tuğla, seramik, cam, ahşap, galvanize sac, boyalı sac ve birçok plastik yüzeyler arasındaki boşlukların doldurulmasında, otomotiv, karavan, kamyon dorseleri vb. kara araçlarının metal bileşimlerinde, prefabrik yapı elemanlarının bileşim yerlerinde dolgu ve izolasyon amaçlı kullanılırlar.

Poliüretan Mastikler’den bazıları; yapı ve inşaat poliüretan mastiği, metal poliüretan mastik, yangın dayanımı yüksek poliüretan mastikler, hızlı kürleşen poliüretan mastikler, otomobil mastikleri, oto cam yapıştırma mastiği, dokulu derz mastikleri, kendi kendine yayılan mastikler, vb.

İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon : + 90 212 771 13 71
Türkiye Satış Dahili : 1226
İhracat Dahili : 2310
Fax
+ 90 212 771 38 88
Türkiye / İhracat : export@akkim.net Satış : sales@akkim.net