Akkim Sealants & Adhesives
POLİÜRE KAPLAMA TEKNOLOJİSİ
ANASAYFA | SU VE ISI YALITIM SISTEMLERI
Su ve Isı Yalıtım Sistemleri YAPIŞTIRICILAR RİJİT POLİÜRETAN SİSTEMLER POLİÜRE KAPLAMA TEKNOLOJİSİ LİKİT POLİÜRETAN KAPLAMA TEKNOLOJİSİ YÜZEY HAZIRLIK VE TAMİR TEKNOLOJİSİ

POLİÜRE KAPLAMA TEKNOLOJİSİ

İki bileşenli zemin kaplama sistemleridir.

Su geçirmez ve uzun ömürlüdürler. Yüzeylere mükemmel yapışırlar. Mükemmel mekanik özellikleri sayesinde kimyasallara ve aşınmaya karşı yüksek dayanım sağlarlar. Su yalıtımının yanı sıra koruyucu kaplama olarak da kullanılırlar. Solvent ve organik uçucu bileşen (VOC) içermezler. Yüksek termal dayanıma sahiptirler ve düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korurlar.

Özel makinelerle sprey olarak uygulanabilmesi sayesinde zaman ve işgücü tasarrufu sağlar. Hızlı reaksiyon özelliği ile kürleşme ve tam kuruma zamanı diğer bütün teknolojilerden hızlıdır.

Bu olağanüstü teknolojinin çok geniş bir kullanım alanı vardır; Hastaneler, fabrikalar, havaalanları, otoparklar, garajlarda ve endüstriyel zemin kaplamalarında, Su tankları ve su borularında, su parkları, su oyun alanları, süs havuzları, yüzme havuzları, göletler, rögar ve su kaplamaları, Yollar, köprüler, tren yolları, hızlı tren rayları, tüneller, Tank kaplama, ikincil depolama tanklarında asit/baz dayanımı isteyen zeminlerde, yağ ve gaz endüstrisinde, Çatı kaplamalarında, kamyon kasalarının kaplanmasında ve denizcilik sektöründe, Vb. yerlerde kullanılır.

İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon : + 90 212 771 13 71
Türkiye Satış Dahili : 1226
İhracat Dahili : 2310
Fax
+ 90 212 771 38 88
Türkiye / İhracat : export@akkim.net Satış : sales@akkim.net