Akkim Sealants & Adhesives
İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları
İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları
ANASAYFA | HABERLER | İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları
HABERLER Akkim Yapı Kimyasalları istikrarlı yükselişini sürdürüyor Akkim Yapı Kimyasalları İki Ayrı Kategoride İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’a katılıyor Akkim Yapı Kimyasalları 3 bin fidan bağışladı Akkim Yapı Kimyasalları, ihracatta iki önemli ödülün sahibi oldu İhracatın Yükselen Yıldızı Akkim Yapıştırıcı ve Tutkal Ürünleri Kategorisinde Şampiyonun Adı Yine Değişmedi Akkim Yapı Kimyasalları olarak, bu sene 40.sı düzenlenen Big5 Dubai 2019 fuarına katıldık. TURKEYBUILD 2019 İstanbul Yapı Fuarındayız Yapıştırıcı ve Tutkal Ürünlerinde Türkiye İhracat Şampiyonu yine Akkim Yapı Kimyasalları Teşekkür Geleceğin Kimyacıları Akkim'de İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları Akkim Kendi Sektöründe Ar-Ge Merkezi'ni Kuran İlk Firma Oldu 2018, Akkim'in İnovasyon ve Atılım Yılı Olacak Akkim Yapı Kimyasalları, Oto Bakım Ve Onarım Kimyasallarında İhracatını Hızla Arttırıyor Carthage Expo Batiment 2018 Fuarına Katılıyoruz. Big5 Saudi 2018 Fuarına Katılıyoruz. Eisenwarenmesse Köln 2018 Fuarına Katılıyoruz. Sencon 2018 Fuarına Katılıyoruz.
2018
06.04.2018
06.04.2018

İhracat Şampiyonu Akkim Yapı Kimyasalları

112 ülkeye ihracat yapan Akkim Yapı Kimyasalları, Yapıştırıcı ve Tutkal Ürünler ihracatında 2017 yılı Türkiye birincisi, Boyalar ve Vernikler kategorisinde de Türkiye üçüncüsü oldu.

Akkim Yapı Kimyasalları, ihracatta aldığı bu iki önemli ödülle “Büyüyen Türkiye’nin Küresel Gücü” olma iddiasını daha da güçlendirdi.

Akkim Yapı Kimyasalları, Türkiye İhracatçılar Meclisi verilerine göre, Yapıştırıcılar, Tutkallar ve Enzimler Kategorisinde 2017 yılı Türkiye İhracat birincisi oldu.

İKMİB (İstanbul Kimyevi Malzemeler İhracatçı Birliği) tarafından 3 Nisan 2018 Salı günü gerçekleştirilen “İhracatın Yıldızları” ödül töreninde birincilik ödülünü Akkim Yapı Kimyasalları Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir, Ekonomi Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi’den aldı.

“Büyüyen Türkiye’nin Küresel Gücü” olma vizyonuyla 5 kıtada 112 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerini belirten Akkim Yönetim Kurulu Başkanı Hazreti Akdemir, ülke ekonomisine ve Türk Malı imajına katkı sağlamaktan büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Akkim Yapı Kimyasallarının büyük bir aile olduğunu vurgulayan Hazreti Akdemir, “Elde edilen bu başarıda çalışanlarımızın, müşterilerimizin, bayi ve distribütörlerimizin, tedarikçilerimizin ve diğer gurup firmalarımızın çok önemli katkıları ve destekleri var. Bu ödül onların azminin ve başarısının bir sonucu sadece. Ben buradan bize inanan ve her koşulda bizi sürekli destekleyen bu büyük aileye teşekkür ediyorum” dedi.

Yüzde Yüz Yerli Sermayeyle Güçlü Marka Yatırımı

İhracatlarını her yıl artırdıklarını ve daha fazla ülkeye ulaşabilmek için önemli yatırımlar yaptıklarını ifade eden Hazreti Akdemir, sözlerine şöyle devam etti: “2017 yılının sonunda Ar-Ge Merkezimizi kurarak yenilikçi ürün ve teknolojiler geliştirme konusunda önemli adımlar attık. Kendi sektörümüzde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Ar-Ge Merkezi belgesini alan ilk firma olduk. 2018 yılını İnovasyon ve Atılım yılı ilan ederek tüm iş süreçlerimizde, hıza, teknolojiye, yeniliğe, verimliliğe ve katma değere odaklandık. Tüm üretim ve yönetim sistemimizi daha entegre bir yapıya kavuşturmak için Endüstri 4.0 çalışmalarımızı başlattık.”

Akkim Yapı Kimyasallarının, yüzde yüz yerli sermayeli bir firma olduğunun ve tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiğinin altını çizen Hazreti Akdemir, “Global bir Türk firması ve markası olma vizyonuyla tüm ekonomik ve sosyal paydaşlarımız için rekabetçi yeni fırsatlar ve anlamlı deneyimler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Gecede, Yapıştırıcı ve Tutkallar ihracatı birincilik ödülünün yanı sıra, Boyalar, Vernikler ve Müstahzarları kategorisinde de İhracat Üçüncülüğü Ödülünü alan Akkim Yapı Kimyasalları, bu iki önemli ödülle “Büyüyen Türkiye’nin Küresel Gücü” olma iddiasını daha da güçlendirdi.SON HABERLER

2019
29.11.2019
2020
28.07.2020
2020
05.11.2020
2021
23.06.2021
2021
02.08.2021
İletişim
Adres
Yeşilbayır Mah. Şimşir Sk. No: 22 Hadımköy - İST
Telefon : + 90 212 771 13 71
Türkiye Satış Dahili : 1226
İhracat Dahili : 2310
Fax
+ 90 212 771 38 88
Türkiye ve İhracat Satışı : sales@akkim.net Pazarlama : marketing@akkim.net Genel İletişim : info@akkim.net